Book Your Free Session Now

Enter your email below and we'll contact you to arrange your free session

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Methode Brigitte Kettner

Ošetření pleti s produktovou řadou CLASSIC LINE z čistě přírodních zdrojů je vhodné pro každý typ pleti. Produkty obohacenné o přírodní výtažky, stopové prvky, vitamíny a minerály jsou vysoce účinné i při vleklých problémech s pletí, prostupují do hlubokých vrstev kůže, podporují a aktivují její přirozenou funkci.

CLASSIC LINE Standard
890 Kč (50 min)

Součástí ošetření je důkladné čištění pleti produkty z řady NATURAL a CLASSIC LINE (výběr produktu dle typu pleti klienta) s masáží, jemný peeling a detoxikační kůra s minerály a stopovými prvky TERRA VITA. Po vyčištění pleti je aplikováno sérum. V závěru ošetření je nanesena maska a krém, které odpovídají typu pleti a potřebě. Možnost přidat fotonovou terapii za 110 Kč.

VISORELAX
990 Kč (60 min)

Při této proceduře bude vaše pleť ošetřena přírodními produkty pro očištění pleti včetně masáže obličeje. Po nanesení velmi kvalitního séra nebo krému s vypínacím efektem bude s přístrojem VisoRelax prováděna velmi jemná a šetrná masáž v partiích očí a rtů. Následuje oční maska a závěrečný krém vhodný pro vaši pleť. Možnost přidat fotonovou terapii za 110 Kč.

CLASSIC LINE PRE-PEEL
1 090 Kč (90 min)

Tato procedura obsahuje totéž jako ošetření CLASSIC LINE Standard, je však rozšířena o velmi intenzivní krém PRE-PEEL s kopřivovým efektem s vysoce regeneračním účinkem. Pleť důkladně prokrví, renovuje buňky a zanechává pleť vypnutou, hezkou a pružnou. Tento krém zároveň slouží jako maska, jejíž účinky jsou vynikající a pleti velmi prospěšné. Možnost přidat fotonovou terapii za 110 Kč.

MINILIFTING THERAPY
1 250 Kč (120 min)

Čištění pleti a detoxikační kúra s peelingem, které patří mezi nejdůležitější část každé procedury a jsou doprovázeny masáží obličeje, krku a dekoltu. Hydratace. Co vše je součástí terapie?

Velmi oblíbená krémová maska s protizánětlivým účinkem a bylinnou vůní PrePeel, která pleť důkladně prokrvuje a klientky shodně pociťují její mírně stahující efekt. Nesmývá se, nechává se působit několik minut. Regenerační a velmi jemný krémový peeling Gommage se zesvětlujícím a antibakteriálním účinkem s masáží.

Přírodní minilifting - péče o oční okolí a rty s využitím přístroje VisoRelax pro eliminaci vrásek a kruhů pod očima (k dispozici i jako samostatná procedura), sérum, mikromasáž. Minilifting Mask - vypínající, omlazující a vysoce regenerační maska a závěrečná péče s produkty liftingové řady s vysokým podílem kyseliny hyaluronové, vitamíny a minerály. 

Možnost přidat fotonovou terapii za 110 Kč.

HYDRO CELL a fotonová terapie
1 500 Kč (100 min)

Procedura vhodná pro regeneraci pokožky, léčbu akné a zpomalení procesu stárnutí s liftingovým efektem. Aplikace produktů s probiotickými ingrediencemi, kmenovými buňkami a aktivními látkami výrazně napomáhá regeneraci pokožky a její léčbě.

Vysoký podíl kyseliny hyaluronové, mikrokolagen a sacharidový komplex v buněčné masce pleť bohatě hydratují a dodávají pleti elasticitu. Fotonová terapie stimuluje buňky produkující kolagen a zvyšuje působení aktivních látek.

Fotonová terapie v ceně.

OŠETŘENÍ ŘAS Lash Filler InLei
Eccellenza made in Italy
(revoluční následovník Lash Liftingu & Lash Botoxu)
890 Kč

ÚPRAVA OBOČÍ - DEPILACE LYCON
200 Kč

ÚPRAVA OBOČÍ 
150 Kč

BARVENÍ OBOČÍ
150 Kč

BARVENÍ ŘAS
190 Kč

ÚPRAVA + BARVENÍ OBOČÍ

250 Kč

ÚPRAVA + BARVENÍ OBOČÍ I ŘAS

350 Kč

DEPILACE
Obočí 100 Kč 
Horní ret 100 Kč
Horní ret a brada 150 Kč
Brada 100 Kč
Celý obličej 250 Kč

Podpaží 180 Kč 
Předloktí 250 Kč
Celé ruce 450 Kč 

Stehna 300 Kč
Lýtka  250 Kč
Celé nohy 550 Kč

Kontaktní údaje

Studio De.Facto
Poliklinika Bory, 5. patro (vlevo)
Čechova 44
Plzeň 320 28

+420 607 151 101

andrea@adefacto.cz
facebook.com/defacto.av
instagram.com/a.de.facto

IČO: 88887685
Vedeno u Magistrátu m. Plzně