Book Your Free Session Now

Enter your email below and we'll contact you to arrange your free session

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Methode Brigitte Kettner

Ošetření pleti s produktovou řadou CLASSIC LINE z čistě přírodních zdrojů je vhodné pro každý typ pleti. Produkty obohacenné o přírodní výtažky, stopové prvky, vitamíny a minerály jsou vysoce účinné i při vleklých problémech s pletí, prostupují do hlubokých vrstev kůže, podporují a aktivují její přirozenou funkci.

VISORELAX
690 Kč

Při této proceduře bude vaše pleť ošetřena přírodními produkty pro očištění pleti včetně masáže obličeje. Po nanesení velmi kvalitního séra nebo krému s vypínacím efektem bude s přístrojem VisoRelax prováděna velmi jemná a šetrná masáž v partiích očí a rtů. Následuje oční maska a závěrečný krém vhodný pro vaši pleť.

CLASSIC LINE Standard
890 Kč

Součástí ošetření je důkladné čištění pleti produkty z řady NATURAL a CLASSIC LINE (výběr produktu dle typu pleti klienta) s masáží, jemný peeling a detoxikační kůra s minerály a stopovými prvky TERRA VITA. Po vyčištění pleti je aplikováno sérum.V závěru ošetření je nanesena maska a krém, které odpovídají typu pleti a potřebě.

CLASSIC LINE PRE-PEEL
990 Kč

Tato procedura obsahuje totéž jako ošetření CLASSIC LINE Standard, je však rozšířena o velmi intenzivní krém PRE-PEEL s kopřivovým efektem s vysoce regeneračním účinkem. Pleť důkladně prokrví, renovuje buňky a zanechává pleť vypnutou, hezkou a pružnou. Tento krém zároveň slouží jako maska, jejíž účinky jsou vynikající a pleti velmi prospěšné.

CLASSIC LINE Ultra
1 190 Kč

Důkladné vyčištění pleti z produktové řady CLASSIC LINE nebo NATURAL LINE, hloubkový peeling TERRA VITA (velmi jemná a vysoce kvalitní minerální zem s vynikajícími účinky). Součástí ošetření je efektivní regenerační maska pro výjímečné příležitosti, jenž zanechává pleť silně prokrvenou a pružnou, vypíná a dodává pleti jasnější odstín.

Výživná péče o oční okolí s mikromasáží vhodné zejména při tvorbě vrásek. Závěrečné ošetření (např. výživné sérum, hydratační koncentrát, minerální komplex, krém) s ohledem na typ pleti a potřeby klienta. Viditelné výsledky již při prvním ošetření.

MINILIFTING THERAPY
1 290 Kč

Čištění pleti a detoxikační kúra s peelingem, které patří mezi nejdůležitější část každé procedury a jsou doprovázeny masáží obličeje, krku a dekoltu. Hydratace. Co vše je součástí terapie?

Velmi oblíbená krémová maska s protizánětlivým účinkem a bylinnou vůní PrePeel, která pleť důkladně prokrvuje a klientky shodně pociťují její mírně stahující efekt. Nesmývá se, nechává se působit několik minut. Regenerační a velmi jemný krémový peeling Gommage se zesvětlujícím a antibakteriálním účinkem s masáží.

Přírodní minilifting - péče o oční okolí a rty s využitím přístroje VisoRelax pro eliminaci vrásek a kruhů pod očima (k dispozici i jako samostatná procedura), sérum, mikromasáž. Minilifting Mask - vypínající, omlazující a vysoce regenerační maska a závěrečná péče s produkty liftingové řady s vysokým podílem kyseliny hyaluronové, vitamíny a minerály.

LIFT LINE
1 350 Kč

Kosmetická procedura s využitím produktů s přírodními extrakty, enzymy a přírodními aminokyselinami určenými především pro pleť s prvními známkami stárnutí, s lehce povadlými rysy a konturami, se sklony k alergiím a jiným výrazným neduhům pokožky.

Vysoce účinné sérum na oční okolí s mikromasáží a s použitím speciálního přístroje napomůže redukci vrásek v oblasti očí i rtů. Během této procedury se dostane vaší pleti důkladná péče s vysoce efektivními produkty jako jsou kvalitní peeling, výživné sérum, hydratační koncentrát, minerální komplex, regenerační a drenážní maska a krém. Výběr produktů při ošetření vždy vychází z individuální potřeby klienta.

ULTIMATE LINE
1 490 Kč

Exkluzivní řada a přírodní alternativa BOTOXU. Produktová řada ULTIMATE LINE je určená pro zralou pleť s výrazným výskytem vrásek, pigmentovými skvrnami a při ztrátě pružnosti pleti. Vysoce koncentrované anti-age peptidy uvolňují mimické svaly a tím přirozeně a výrazně redukují hloubku vrásek.

Produkty z této exkluzivní řady jsou vyvíjeny, aby posilovaly kontury povadlé pleti, napomáhaly udržet si vlastní hydrataci, elasticitu a přispívaly k obnově buněk. Součástí ošetření je hloubkové vyčištění pleti a velmi kvalitní peeling s minerály, vysoce regenerační maska pro výjimečné příležitosti pro výrazné prokrvení a dodání pružnosti. Sérum na oční okolí s mikromasáží a s použitím speciálního přístroje napomůže redukci vrásek v oblasti očí i rtů a v neposlední řadě ošetření s využitím produktů ULTIMATE řady pro výrazně pěstěnou, zpevněnou, hebkou a velmi svěží pleť.

OŠETŘENÍ ŘAS Lash Filler InLei
Eccellenza made in Italy
(revoluční následovník Lash Liftingu & Lash Botoxu)
890 Kč

ÚPRAVA OBOČÍ - DEPILACE LYCON
200 Kč

ÚPRAVA OBOČÍ 
150 Kč

BARVENÍ OBOČÍ
150 Kč

BARVENÍ ŘAS
190 Kč

ÚPRAVA + BARVENÍ OBOČÍ

250 Kč

ÚPRAVA + BARVENÍ OBOČÍ I ŘAS

300 Kč

DEPILACE
Obočí 100 Kč 
Horní ret 100 Kč
Horní ret a brada 150 Kč
Brada 100 Kč
Celý obličej 250 Kč

Podpaží 180 Kč 
Předloktí 250 Kč
Celé ruce 450 Kč 

Třísla 200 Kč
Stehna 300 Kč
Lýtka  250 Kč
Celé nohy 550 Kč

Kontaktní údaje

Studio De.Facto
Poliklinika Bory, 5. patro (vlevo)
Čechova 44
Plzeň 320 28

+420 607 151 101

andrea@adefacto.cz
facebook.com/defacto.av
instagram.com/a.de.facto

IČO: 88887685
Vedeno u Magistrátu m. Plzně